KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13636822
nr 1363 6822
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Blandteknik, Signerad, komposition, oramat löst blad. Motivet: 32x40 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:43:18
100 kr
250 kr
400 kr
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare